Portugalija Azorų salos Visos naujienos

Azorų salos (Açores) buvo įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą dėl savo istorinės reikšmės, leidžiančios keistis tarp didžiausių pasaulio civilizacijų. Tai vis dar yra vienas iš geriausių paslėptų brangakmenių Europoje, ypač kaip gamtos objektas. Azorų salos yra nuostabi vieta išvengti minios.

Azorų salos yra Portugalijos salynas Šiaurės Atlanto vandenyne. Monchique salelė Flores saloje yra laikoma labiausiai į vakarus nutolusiu Europos tašku, nors geologiniu požiūriu dvi vakariausios Azorų salos (Floresas ir Korvo) iš tikrųjų yra Šiaurės Amerikos plokštumoje. Šiuo metu pagrindinės Azorų salų pramonės šakos yra turizmas, galvijų auginimas pienui ir mėsai bei žvejyba.

LANKYTINOS VIETOS AZORŲ SALOSE

Sužinote, ką verta yra aplankyti ir pamatyti nusprendus atvykti į Azorų salas.

  1. Caldeira das Sete Cidades
  2. Terra Nostra parkas
  3. Algar do Carvao
  4. Lagoa do Fogo
  5. Caldeira das Furnas
  6. Caldeira
  7. Pico kalnas ((Montanha do Pico)
  8. Arbatos plantacijos (Plantações de Chá Gorreana)
  9. Monte Brasil
  10. Plantacao de Ananas dos Acores

KOKIE ORAI VYRAUJA AZORŲ SALOSE?

Azorų salos yra vidutinio sunkumo šiaurinio pusrutulio zonoje, o tai reiškia, kad juos visus metus vyrauja vidutinio sunkumo klimatas. Debesuotas dangus ir krituliai galimi ištisus metus, tačiau vasaros mėnesiais – nuo birželio iki rugsėjo/spalio – paprastai būna saulėtų dienų ir aukštesnės temperatūros.

Geriausias laikas aplankyti Azorus yra nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvas rudens, birželio-spalio mėnesiais. Spalio-balandžio mėnesiais (ne sezono metu) gali būti puikus laikas žygiams vėsesnėje temperatūroje.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA AZORŲ SALOSE?

Pirkti nekilnojamąjį turtą Azorų salose yra labai saugi investavimo galimybė. didėjant paklausai, pigiems objektams ir „Golden Visa“ schemos pakeitimams, dėl kurių didėja užsienio gyventojų ir investuotojų susidomėjimas investicijomis į salas.

Portugalijos nekilnojamojo turto rinka siūlo daugybę gerų investavimo galimybių, nesvarbu, ar norite vasarnamio, senatvės būsto ar investicinio nekilnojamojo turto, kurį išnuomotumėte.

NT galimybėmis galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA AZORŲ SALOSE

automobilio nuoma yra protingas ir patogus pasirinkimas jūsų kelionei. Laimei, kiekviena sala yra palyginti maža ir lengvai apkeliaujama, o daugelį lankytinų vietų galima pasiekti tik automobiliu, todėl nuoma yra geriausias pasirinkimas jūsų kelionei. Automobilių nuomos kainos svyruoja nuo 14 iki 112 JAV dolerių.

Nors intensyvus eismas paprastai nekelia susirūpinimo jokiose Azorų salose, salų keliai gali būti šiek tiek nelygūs.

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA AZORŲ SALOSE