Portugalija Cascais (Kaskaisas) Visos naujienos

Kaškaisas (Cascais) yra žavingas Portugalijos pajūrio miestas, žinomas dėl vaizdingų paplūdimių, gražios architektūros ir turtingos istorijos.  Pastarasis tapo populiaria turistų vieta, norinčių pabėgti nuo miesto šurmulio.

Vienas iš pagrindinių Kaskaiso patrauklių dalykų yra jo vieta, ji driekiasi palei gražią Portugalijos pakrantę. Lankytojai gali tikėtis rasti auksinio smėlio paplūdimius, krištolo skaidrumo vandenį ir kvapą gniaužiančias uolas. Nors jis yra laikomas miestu, jame neabejotinai tvyro rami ir atsipalaidavusi miesto ar kaimo atmosfera.

LANKYTINOS VIETOS KAŠKAISE

Dešimt daugiausiai turistų dėmesį patraukiančių lankytinų vietų Kaškaise.

  1. Kaskaiso istorinis centras (Centro Historico de Cascais)
  2. Paplūdimys (Guincho Beach)
  3. Pragaro burna (Boca do Inferno)
  4. Marechal Carmona parkas
  5. Condes de Castro de Guimarães muziejus
  6. Paplūdimys (Praia do Tamariz)
  7. Žuvų turgus (Cascais Fish Market)
  8. Paplūdimys (Praia da Rainha)
  9. Cascais Marina
  10. Muziejus (Casa Das Historias – Paula Rego)

KOKIE ORAI VYRAUJA KAŠKAISE?

Kaskaise vasaros yra šiltos, sausos ir dažniausiai giedros; žiemos vėsios, drėgnos ir iš dalies debesuotos, vėjuota būna ištisus metus. Per metus temperatūra paprastai svyruoja nuo 10 iki 26 laipsnių šilumos ir retai būna žemesnė nei 7 arba aukštesnė nei 31.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA KAŠKAISE?

Remiantis Portugalijos nekilnojamojo turto rinkos duomenimis, vidutinė nekilnojamojo turto kaina Kaškaise mieste 2023 m. siekė 5 835 eurų už kvadratinį metrą. Reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra prašoma kaina, o pardavimo kaina dažnai gali būti gerokai mažesnė.

Kaskaiso apylinkėse siūlomi prabangūs nekilnojamojo turto variantai, įskaitant butus šalia gražių paplūdimių, atskirus namus ramesniuose rajonuose. Nekilnojamojo turto variantų galite rasti šalia tarptautinių mokyklų ir dvarų išskirtiniuose dvaruose.

NT galimybėmis Kaškaise galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA KAŠKAISE

Kaskaisas yra puikus miestas, kurį galima aplankyti išsinuomojus automobilį, su keliais paplūdimiais ir pakrantės zonomis, kurios patrauks jūsų dėmesį. Kaskaiso prieplauka yra privaloma stotelė visiems, kurie lankosi mieste, čia yra daugybė vietinių parduotuvių. Vila de Cascais turgus ir muziejų rajonas yra dvi vietos, kurias taip pat turėtumėte aplankyti, taip pat Boca do Inferno – natūralus uolienų darinys, kuris visus apakina. Šiame mieste galima išsinuomoti automobilį nuo paprasčiausio iki prabangiausio, pagal poreikį.

Viena patikimiausių nuomos bendrovių yra https://www.centauro.net/

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA KAŠKAISE