Pirmoji LIETUVIŠKA BIBLIOTEKA Portugalijoje

Būdami kelerius metus Portugalijoje pastebėjome, kad kartais pasiilgstame ne tik Lietuvos, draugų, šeimos, bet ir lietuviškos knygos. Supratome, kad tai, ką norime atsivežti paskaityti, tai vietos, tai laiko įsigyti nelieka.

Pastebėjome, kad Facebook grupėje Portugalijos lietuviai, žmonės kartais ieško knygų ir mielai dalinasi, tai bandysim apjungti ir sukelti visų, kas norės dalintis knygomis, informaciją, kad kitiems būtų paprasčiau pažiūrėti kokios knygos jau yra Portugalijoje. 

Projektas finansuojamas asmeninėmis lėšomis. Už paskolintas ir negrąžintas knygas neprisiimame atsakomybės. Bet tikime, kad Portugalijos lietuvių bendruomenė yra draugiška, vieninga ir supratinga.

P.S. jei išvykstate iš Portugalijos ir galite paaukoti lietuviškas knygas, mielai jas priglausime ir pasirūpinsime galimybe skaityti jas visiems, kas norės čia, Portugalijoje. 

Dėl knygų pasiėmimo Lisabonoje (Ajuda rajonas) galite susisiekti:

Facebook Portugalijos lietuviai Messenger

[email protected]

WhatsApp +351962995369

Turimų knygų sąrašas skelbimuose žemiau. Taip pat galite įkelti ir savo knygas ar kitus skelbimus šioje nuorodoje.

Knygos Lietuviški žurnalai

Lietuviški žurnalai

Keletas lietuviškų žurnalų. Dalinamės paskaitymui :)...

  • 2022-05-12 13:39
» Peržiūrėti skelbimą
Knygos Lietuviškos knygos vaikams

Lietuviškos knygos vaikams

Nepamirštame ir mažųjų!!! Tikiu, kad yra vaikučių skaitančių lietuviškai nors ir gyvena Portugalijoje ;) Susisiekit ir sutarsim dėl knygos p...

  • 2021-12-22 21:20
  • 0
» Peržiūrėti skelbimą
Knygos Lietuviškos knygos

Lietuviškos knygos

Turime keletą lietuviškų knygų, kurias mielai galim paskolinti paskaityti. Susisiekit ir sutarsim kaip galėtumėte gauti dominančią knygą pask...

  • 2021-12-22 21:04
  • 0
» Peržiūrėti skelbimą