Portugalija Nazarė Visos naujienos

Nazarė yra vienas populiariausių pajūrio kurortų Sidabrinėje pakrantėje (Costa de Prata). Šiame mieste paplūdimys, pasižymintis švelniu klimatu ir gamtos grožiu, turi vieną seniausių tradicijų, susijusių su žvejyba Portugalijoje.

Ilgas smėlėtas pusmėnulio formos paplūdimys, kuris kartu yra ir miesto pajūris, yra žinomas dėl savo didybės ir ryškiaspalvių tentų, puošiančių balto smėlio paplūdimius, kontrastuojančius su vandens mėlynumu.

LANKYTINOS VIETOS NAZARĖJE

Išskiriame dešimt populiariausių vietų, kurias verta atvykus į Nazarę.

  1. Paplūdimys (Praia da Nazare)
  2. O Sitio
  3. Miradouro do Suberco
  4. Forte de Sao Miguel
  5. Nazaro Dievo Motinos bažnyčia (Igreja de Nossa Senhora da Nazare)
  6. Paplūdimys (Praia do Norte)
  7. Nazarė funikulierius
  8. Baltramiejaus kalnas (Monte de São Bartolomeu)
  9. Atminties Ermitažas (Ermida da Memória)
  10. Nazarė savivaldybės turgus

KOKIE ORAI VYRAUJA NAZARĖ?

Nazarė vasaros yra šiltos, sausos ir dažniausiai giedros, o žiemos šaltos, drėgnos, vėjuotos ir iš dalies debesuotos. Per metus temperatūra paprastai svyruoja nuo 7 iki 25 laipsnių šilumos ir retai būna žemesnė nei 3 arba aukštesnė nei 31 laipsnis.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA NAZARĖ?

Nazarė yra puiki vieta rasti platų nekilnojamojo turto pasirinkimą – nuo modernių butų iki didelių šeimos namų ir aukštos klasės kotedžų iki didelių žemės sklypų. Šioje gražioje pajūrio vietoje kiekvienas gali atrasti sau tinkamą būstą.

Nazarė nekilnojamojo turto rinka skirta ne tik žmonėms, kurie myli gamtą, bet ir žmonėms, kurie nori šiek tiek prabangos. Nesvarbu, ar norite prabangaus namo grožio, ar aukščiausios klasės namų didybės, platus parduodamo Nazarė nekilnojamojo turto asortimentas įgyvendins jūsų svajones.

NT galimybėmis Nazarė galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA NAZARĖ

išsinuomoję automobilį galime aplankyti šalį savo tempu, aplankyti netradicines vietas ir apskritai maksimaliai išnaudoti savo laiką Portugalijoje. Lengva leistis į dienos išvykas į gražias vietas.

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA NAZARĖ