Portugalija Madeira Visos naujienos

Atlanto vandenyno platybėse įsikūrusi Madeira yra žavus perlas, esantis ne tik prie Portugalijos krantų, bet ir intriguojančiai šalia Maroko ir JAV. Ši ypatinga padėtis prisideda prie žavesio ir siūlo ramų pabėgimą nuo šurmulio. Čia galima atsipalaiduoti ir pasinerti į išskirtinę salos patirtį.

Madeira yra keistai unikalus geografinis ir kultūrinis šuolis – turtinga maža nelygių kalnų ir vešlių šlaitų visata. Vietiniai gerbia savo gėlių, vargonų, filharmonijos ir vyno šventes, kasmet visoje sostinėje jie demonstruoja daugybę nepriekaištingai saugomų klasikinių šeimyninių automobilių. Jų virtuvė paprastai yra sveika ir turtinga, jų vietinis oras yra gaivus, drėgnas ir saldus, o dangų apšviečia paukščių giesmės.

Madeira yra puiki atostogų vieta ištisus metus – atogrąžų sala su nuostabiais kraštovaizdžiais, nuostabiais paplūdimiais ir nuostabiais kaimais. Madeiros yra daug lankytinų vietų ir užsiėmimų turinti sala.

LANKYTINOS VIETOS MADEIROJE

Kokias vietas yra labiausiai verta pamatyti atvykus į Madeiros miestą?

  1. Monte Palace Madeira
  2. Pico do Arieiro
  3. Madeiros keltuvai (Telefericos da Madeira)
  4. Cabo Girao
  5. Natūralūs baseinai (Porto Moniz Natural Swimming Pools)
  6. Ponta de São Lourenço
  7. Madeiros botanikos sodas
  8. Blandy‘s Wine Lodge
  9. Pico Ruivo
  10. Vienuolių slėnis (Valley of the Nuns)

KOKIE ORAI VYRAUJA MADEIROJE?

Madeiros klimatą sudaro karštos, sausos vasaros ir švelnios, drėgnos žiemos. Balandžio–rugsėjo mėnesiai dažniausiai būna sausi, o nuo spalio iki kovo – gana drėgni. Šiltos vandenyno srovės aplink salą padeda diktuoti klimatą, nėra ekstremalių temperatūrų. Vėsinantys vėjai padeda išlaikyti patogesnę vasaros temperatūrą. Drėgmė saloje paprastai nėra problema, ji yra gana stabili ištisus metus, o vidutiniai rodikliai svyruoja nuo 67% iki 72%.

Salos orams didelę įtaką daro regione vyraujantys vėjai. Pagrindinis vėjas, turintis įtakos orams Madeiroje, yra šiaurės rytų pasatas, kuris kyla iš Portugalijos pakrantės. Taip pat nemažą vaidmenį vaidina karštas vėjas, kuris retkarčiais pučia iš Šiaurės Afrikos.

Vasara yra populiariausias metų laikas aplankyti Madeirą dėl puikaus oro, kuris šiuo metų laiku beveik visada karštas ir saulėtas.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA MADEIROJE?

Nekilnojamojo turto rinka Madeiroje yra labai patraukli tiek vietiniams, tiek tarptautiniams pirkėjams dėl puikaus klimato, nuostabių kraštovaizdžių ir puikios infrastruktūros.

Vidutinė būsto kaina Madeiroje yra 1 203 eurų už kvadratinį metrą, todėl jis yra tarp trijų geriausių Portugalijos regionų po Algarvės (1 500 eur/m²) ir Lisabonos metropolinės zonos (1 318 eur/m²).

Užsieniečiams nėra jokių apribojimų pirkti nekilnojamąjį turtą Madeiroje turint tvarkingus dokumentus. Europos piliečiai gali pirkti be leidimo gyventi, jei saloje praleidžia mažiau nei 183 dienas per metus

NT galimybėmis galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA MADEIROJE

Norint Madeiroje išsinuomoti automobilį labai pigiai – tai reikia padaryti kaip įmanoma anksčiau. Taip pat patartina yra rinktis mažesnę transporto priemonę. Pasirinkite nuomą be atšaukimo arba su ribotu atšaukimu. Patikimai išsinuomoti automobilius galima čia: centauro.net arba carrentals.

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA MADEIROJE