Portugalija Sintra Visos naujienos

Sintra yra žavinga vieta Lisabonos regione, Portugalijoje. Miestas geriausiai žinomas dėl savo pilių, rūmų ir gamtos grožio aplinkiniuose kalnuose. Sintra yra kalno viršūnėje, todėl norėdami išnaudoti Sintroje praleistą laiką, reikia būti pasiruošus rimtam pasivaikščiojimui.

Sintra yra miestas, apgaubtas paslapčių, o kiekviena jo istorinė vieta yra apipinta legendomis. Tai taip pat miestas, žinomas dėl savo literatūros paveldo ir daugybės paminklų, įskaitant priešistorinius, pavyzdžiui, dolmenus. Sintroje gausu XIX amžiaus romantiškos architektūros, ji buvo įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą.

LANKYTINOS VIETOS SINTROJE

Sintroje yra daugybė įdomių vietų, kurias verta aplankyti ir pamatyti. Išskiriame tokių populiariausių vietų dešimtuką.

  1. Meškos paplūdimys (Praia da ursa)
  2. Sintros istorinis centras
  3. Paplūdimys (Praia Grande)
  4. Paplūdimys (Praia do Magoito)
  5. Rokos kyšulio švyturys (Farol do cabo da Roca)
  6. Sintros miesto taryba (Câmara Municipal de Sintra)
  7. Šventovė (Santuario da Peninha)
  8. Vila Sassetti
  9. Fontanas (Moorish Fountain)
  10. Sintros kalnai

KOKIE ORAI VYRAUJA SINTROJE?

Sintroje vyrauja Viduržemio jūros regiono klimatas, pasižymintis švelniomis, drėgnomis žiemomis ir šiltomis, sausomis vasaromis. Dėl savo geografinės padėties ir reljefo oras gali būti gana nepastovus net per vieną dieną. Tobuliausias oras čia yra birželio mėnesį, nes oras būna sausas, o temperatūra maloniai šilta.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA SINTROJE?

Netoli sostinės esantys miestai dažnai yra gana populiarūs tarp emigrantų ir turistų, o Sintra nesiskiria. Šis kerintis miestelis, esantis visai šalia Lisabonos, kasmet pritraukia žmones iš įvairių sluoksnių. Sintra paprastai laikoma geidžiama vieta gyventi ir investuoti į nekilnojamąjį turtą. Vėlgi, unikalus gamtos grožio, istorinės reikšmės ir Lisabonos artumo derinys prisidėjo prie jo patrauklumo vietos gyventojams ir tarptautiniams pirkėjams.

Sintros, kaip turistų lankomos vietos, populiarumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį jos nekilnojamojo turto rinkoje. Miestelis kasmet pritraukia nemažai lankytojų, o tai paskatino klestinčios turizmo pramonės plėtrą.

NT galimybėmis Sintroje galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA SINTROJE

Norėdami ištyrinėti Sintrą tai galite padaryti keliaudami automobiliu. Galima išsinuomoti automobilį nuo ekonomiškų iki prabangių modelių, atitinkančius lūkesčius.

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA SINTROJE