Portugalija Algarvė Visos naujienos

Algarvės regionas yra žinomas dėl puikių paplūdimių, plaukiojimo valtimis Atlanto vandenyne, pasaulinio lygio golfo aikštynų, lauko pramogų ir skanios virtuvės, įskaitant šešis „Michelin“ žvaigždutėmis pažymėtus restoranus.

Aštuoniasdešimt du regiono paplūdimiai turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą iš Aplinkosaugos švietimo fondo, o tai reiškia, kad jie laikosi griežtų aplinkosaugos, švietimo, saugos ir su prieiga susijusių gairių.

LANKYTINOS VIETOS ALGARVĖJE

Sužinote dešimt vietų, kurias yra labiausiai verta aplankyti ir pamatyti Algarvės mieste.

  1. Jūrų parkas (Zoomarine Algarve)
  2. Paplūdimys (Praia da Falésia)
  3. Ponta da Piedade
  4. Paplūdimys (Praia Da Rocha)
  5. Alvoro takas (Alvor Boardwalk)
  6. Paplūdimys (Praia Dona Ana)
  7. Švento Vincento kyšulys (Cape Saint Vincent)
  8. Slide & Splash – vandens parkas
  9. Taviros sala
  10. Paplūdimys (Praia da Marinha)

KOKIE ORAI VYRAUJA ALGARVĖJE?

Algarvė yra regionas, apimantis piečiausią Portugalijos dalį ir gali pasigirti fantastišku Viduržemio jūros klimatu, dėl kurio jis tapo viena iš populiariausių Europos atostogų vietų. Algarvė yra viena saulėčiausių vietų Europoje, kurioje per metus vidutiniškai būna daugiau nei 300 saulės dienų. Vasarą kasdien šviečia įspūdingai 12 valandų saulės ir beveik nėra lietaus.

Algarvės regionas yra netoli pusiaujo. Oro sistemų poveikis iš Viduržemio jūros, ypač pietinės Ispanijos ir Afrikos, reiškia, kad oras paprastai yra labai šiltas. Regionas atviras Atlanto vėjams, kylantiems iš Atlanto, todėl Algarvė yra tokia mėgstama buriuotojų ir vandens sporto entuziastų.

KOKIOS NT GALIMYBĖS YRA ALGARVĖJE?

Algarvė Portugalijoje yra viena geriausių vietų įsigyti nekilnojamąjį turtą Europoje. Saulė, jūra ir geros nuomos pajamos – tai tik keletas priežasčių, kodėl investuotojai iš viso pasaulio renkasi šį pakrantės regioną. Vidutinė namų kvadratinio metro kaina Algarvėje 2023 m. gruodžio mėn. pabaigoje siekė 3 251 eurų.

NT galimybėmis Algarvėje galite domėtis paspaudę ant šios nuorodos: https://www.instagram.com/ntportugalijoje/ 

AUTOMOBILIŲ NUOMA ALGARVĖJE

Lengviausias būdas keliauti Algarvėje yra automobiliu. Taip yra todėl, kad viešasis transportas tarp miestų gali būti sudėtingas. Be to, kai kurie gražiausi paplūdimiai pasiekiami tik automobiliu.

Automobilių nuomos įmonės labai gerai stengiasi, kad automobilio nuomos procesas būtų kuo skaidresnis. Pavyzdžiui, kai kurios bendrovės taiko pigius dienos tarifus, bet tada siūlo labai brangų draudimą.

Važiuodami A22 greitkeliu, rinkliavą mokėsite elektroniniu būdu. Dauguma Algarvėje nuomojamų automobilių turi nedidelį įtaisą, kuris pypsi kiekvieną kartą, kai pravažiuojate tam tikrą greitkelio tašką. Ji registruoja rinkliavos sumą, kurią turite sumokėti. Grąžindami automobilį turėsite sumokėti reikiamą rinkliavos sumą.

VIEŠBUČIŲ REZERVACIJA ALGARVĖJE