Artėjantis futbolo mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos itin suaktyvino futbolo gerbėjus – bilietai į varžybas jau išparduoti

Artėjantis futbolo mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos itin suaktyvino futbolo gerbėjus – bilietai į varžybas jau išparduoti © freephotos.cc 2019-05-28 18:41

Rugsėjo 10 d. į Lietuvą atvykstanti Portugalijos futbolo rinktinė sukėlė tikrą sąmyšį Lietuvos futbolo padangėje. Iki varžybų dar likus daugiau, kaip trims mėnesiams, futbolo sirgaliai jau “iššlavė” visus bilietus į varžybas. Tad kiek daugiau, nei 5 tūkst. žiūrovų talpinantis LFF stadionas užtikrins stiprų palaikymą Lietuvos rinktinei. 

Spėjama, jog tokius ankstyvus bilietų pardavimus paskatino penkiskart geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo atvykimas. Deja, tačiau šio Portugalijos talento gerbėjai ar lietuviško futbolo mėgėjai rinktinių mačą galės stebėti nebent televizoriaus ekranuose, mat bilietai į varžybas stadione jau išparduoti. 

Praėjusiais metais vykusioje Tautų lygoje tęsiantis pralaimėjimų virtinei, LFF stadionas vos sugebėdavo užpildyti bent pusę vietų. Neretai, esant prastiems rezultatams, dalis žiūrovų palikdavo stadioną ir nesulaukę varžybų pabaigos. 

Šiemet Lietuvos futbolininkai dar nėra sužaidę nei vienų varžybų namuose. Tiesa, į kitas artėjančias varžybas namuose bilietų pardavimai nėra tokie sėkmingi, kaip susitikime su portugalais. Į rungtynes su Liuksemburgu, kurios vyks birželio 7 dieną bei į rugsėjo 7-ąją vyksiančias rungtynes su Ukraina laisvų bilietų apstu.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos