Du Portugalijos miestai draugiškiausių Europos miestų dešimtuke

Du Portugalijos miestai draugiškiausių Europos miestų dešimtuke © Pexels 2020-11-08 18:30

Populiaraus portalo „Condé Nast Traveller“ skaitytojai, balsavę „Readers' Choice Awards 2020“ rinkimuose, išrinko TOP 10 Europos miestų, kuriuose, jų nuomone, galima sutikti labiausiai besišypsančius, maloniausius ir draugiškiausius žmones. Portalas savo rinkimus pristato kaip šimtus tūkstančių keliautojų sutraukiančią platformą, kurioje žmonės išreiškia savo nuomonę, remdamiesi turima patirtimi. Šiemet juose savo balsą atidavė 600 tūkst. registruotų skaitytojų. 

Europos miestai paprastai užsienio svečių vertinami už savo senąją istoriją, įspūdingus architektūrinius objektus, lygių sau neturintį meno pasaulį ar nuostabius tradicine šalies virtuve alsuojančius restoranus, tačiau, kaip parodė skaitytojai, kartais užtenka tik kelionėje sutiktų malonių ir draugiškų žmonių.

Šių metų „Readers’ Choice Awards“ rengti jau 33-ąjį kartą. Jie išskirtiniai tuo, kad balsavimas buvo vykdomas tuo metu, kai visas pasaulis buvo sustabdytas jį sukrėtusios COVID-19 pandemijos. Galima drąsiai teigti, kad rezultatai atspindi tai, apie ką labiausiai svajojama ir kas sukelia gerus prisiminimus. Į TOP 10 pateko ir du Portugalijos miestai. Tai - Porto ir Lisabona. 

1. Golvėjus, Airija;
2. Dublinas, Airija;
3. Valeta, Malta;
4. Porto, Portugalija;
5. Lisabona, Portugalija;
6. Bolonija, Italija;
7. Edinburgas, Škotija;
8. Reikjavikas, Islandija;
9. Atėnai, Graikija;
10. Helsinkis, Suomija.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos