Ieškantiems automobilio vertėtų suklusti – Portugalijoje jų kainos didžiausios Europoje

Ieškantiems automobilio vertėtų suklusti – Portugalijoje jų kainos didžiausios Europoje © freephotos.cc 2019-03-07 20:17

“Algarve Daily News“ teigimu, Portugalijoje nauji automobiliai yra brangiausi Europoje. 

Atlikus 20 geriausiai parduodamų automobilių modelių apžvalgą Portugalijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje ir nustatyta, kad kitose šalyse nė viena transporto priemonė nebuvo brangesnė.

Tai įtakojo vyriausybės apmokestinimo politika, “nubaudusi” tiek pačius smulkiausius pirkėjus, tiek prabangiausių ar sportiškiausių automobilių klientus. Vienas iš mokesčių yra pagrįstas variklio galingumu ir išmetamų teršalų (CO2) kiekiu.

Taip pat yra dvigubas apmokestinimas, kuomet Portugalijos pirkėjai sumoka transporto priemonės pirkimo mokestį „Imposto Sobre Veículos“, o po to dar ir pridėtinės vertės mokestį.

Kaip teigia Portugalijos automobilių asociacijos generalinis sekretorius, „Europos Sąjungoje nėra fiskalinės harmonijos, valstybės narės apmokestina automobilius taip, kaip jiems atrodo tinkama “.

Perkamiausias 2018 m. automobilis – 90 arklio galių „Renault Clio Zen“ modelis, kuris Portugalijoje kainuoja 1 700 eurų daugiau nei Vokietijoje ir 2 000 eurų daugiau nei Ispanijoje. Dyzelinio modelio versija kainuoja apie 5000 eurų daugiau.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos