Išardyta nusikalstama grupuotė, organizavusi fiktyvias santuokas

Išardyta nusikalstama grupuotė, organizavusi fiktyvias santuokas © Pexels 2024-02-01 17:08

Kipro pareigūnai trečiadienį pranešė, jog buvo sėkmingai įgyvendinta operacija, kurios metu buvo išardyta tarptautinė nusikaltėlių grupuotė, kuri suroganizavo dešimtis fiktyvių santuokių. Tokiu būdu leido žmonėms neteisėtai imigruoti ir gyventi Europos Sąjungos (ES) šalyse.

Policija pranešė, kad fiktyviose santuokose dalyvavo moterys iš Portugalijos ir Lietuvos bei vyrai iš Indijos, Bangladešo ir Pakistano. Pasak policijos, nusikalstama grupuotė buvo susijusi su daugybe neteisėtų veiksmų, tarp kurių yra 130 fiktyvių santuokų organizavimas, įskaitant suklastotų dokumentų platinimą ir pagalbą neteisėtai atvykti į šalį.

Kipro, Portugalijos ir Lietuvos policija sausio 29 d. inicijavo bendrą operaciją, pavadintą „Operational Task Force Limassol“. Ji vienu metu atliko kratas tiksliniuose namuose ir sulaikė 13 įtariamųjų Kipre, vieną Portugalijoje ir vieną Lietuvoje.

Kipro teismas trečiadienį nurodė 13 įtariamųjų suimti iki vasario 7 dienos. Taip pat vyksta procesai dėl likusių dviejų, sulaikytų portugalų ir lietuvių, ekstradicijos.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos