Jungtinėse Amerikos valstijose auga milijonierių skaičius

Jungtinėse Amerikos valstijose auga milijonierių skaičius © freephotos.cc 2019-04-14 21:58

Jungtinių Amerikos valstijų Čikagos konsultacijų bendrovės „Spectrem Group“ atlikto tyrimo rezultatai parodė, jog turtingų žmonių JAV kiekis viršija gyventojų skaičių tokiose šalyse kaip Portugalija ar Švedija. Taip pat pastebima, kad tokių pasiturinčių gyventojų skaičius kasmet vis auga paskutinį dešimtmetį.  

Tyrimo metu paaiškėjo, kad yra apie 11,8 mln. amerikiečių, kurių turto grynoji vertė sudaro ne mažiau kaip 1 mln. JAV dolerių. Praeitais metais asmenų, valdančių 1– 5 mln. JAV dolerių vertės turtą, išaugo 2,5 proc. – iki 10,23 milijono, o 3,5 proc. – iki 1,397 milijono padaugėjo asmenų, turinčių 5 –25 mln. vertės turto. per 2018 metus taip pat 0,6 proc. iki 173 tūkstančių padaugėjo ir itin didelės vertės turtą valdančių amerikiečių.

Kaip tyrimo ataskaitoje mini konsultacijų bendrovės „Spectrem Group“ prezidentas George‘as Walperis (Džordžas Volperis), nuo 2008 metų pasaulinės finansų krizės laikų, milijoninius turtus valdančių asmenų skaičius beveik padvigubėjo, tačiau 2018 metais pastebimas turtingų JAV gyventojų skaičiaus sulėtėjimas, įtakotas prieštaringai vertinamos politinės padėties šalyje bei pasaulinės ūkio plėtros sulėtėjimas. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos