Kalėdinė Iniciatyva „Dovanoju Šv. Kalėdas“ 2023

Kalėdinė Iniciatyva „Dovanoju Šv. Kalėdas“ 2023 © Organizatorių nuotr. 2023-12-07 00:09

Visoms šeimoms linkime laimingų švenčių!

Artėja gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos. Vis dažniau pamąstome kaip dekoruosime namus, kada puošime eglutes ir kokios spalvos žaisliukai ant jos dominuos, su kuo švęsime ir ką dovanosime artimiesiems. Ir taip retai pamąstome kaip gyvena kitas. Klausimas „kaip sekasi?“ tampa mandagumo išraiška nesitikint nuoširdaus atsakymo: „blogai, ir man labai reikalinga Tavo pagalba“. Nelaimės ištinka staiga ir

nelaukiamiausiais gyvenimo etapais, netikėtai pakeičia ne tik nusistovėjusią gyvenimo tvarką, bet ir mus pačius. Tuomet itin reikalingas ne tik guodžiantis žodis, tačiau ir reali pagalba.

Šv. Kalėdos ateis, bet ar kiekvienam bus džiaugsmingos?

Kaip padėti?

UAB „Paslaugų centro emigrantams“ organizuojamos kalėdinės socialinės iniciatyvos „Dovanoju šv. Kalėdas“ tikslas – padėti nelaimės ištiktiems užsienyje gyvenantiems lietuviams: netekus vieno iš šeimos narių, netekus gyvenamosios vietos po gaisro, sunkiai susirgus ar kitaip pablogėjus sveikatos būklei ir gyvenimo sąlygoms. Kviečiame susisiekti užsienio lietuvių bendruomenes, draugus, šeimos narius ir papasakoti apie nelaimės ištiktos

šeimos gyvenimo įvykius ir reikalingos pagalbos poreikį.

Kiekvienas šeimos narys gali parašyti straipsnį arba papasakoti apie savo istoriją.

Dėl pagalbos poreikio kviečiame kreiptis:

  • Nelaimės ištiktus užsienyje gyvenančius lietuvius
  • Užsienio lietuvių bendruomenes
  • Lietuvoje gyvenančius ir žinančius apie asmenis, kuriems reikalinga pagalba užsienyje

„Klausimas „kaip sekasi?“ tampa mandagumo išraiška nesitikint nuoširdaus atsakymo: „blogai, ir man labai reikalinga tavo pagalba“.

Iniciatyvos „Dovanoju šv. Kalėdas“ metu surinkti pinigai ir daiktai bus įteikti šeimoms 100%.

Ieškote pagalbos?

Susisiekite su UAB „Paslaugų centru emigrantams“, papasakokite savo ar artimojo istoriją, nurodykite kokia pagalba Jūsų šeimai ar Jūsų draugams šiuo metu yra labiausiai reikalinga. Norime informuoti, jog istorijomis bus dalijamasi mūsų interneto svetainėje ir „Paslaugų centro emigrantams“ Facebook puslapyje, visuomenės ir norinčiųjų prisidėti prie iniciatyvos informavimo tikslais. 

  • Kreipimesi nurodykite Lietuvos miestą ir savivaldybę, kurioje gyvenote Jūs ar Jūsų artimasis iki išvykstant į užsienį;
  • Gyvenamąją šalį ir miestą užsienyje

Norite prisijungti prie iniciatyvos?

Šeimų ir asmenų, kuriems reikalinga pagalba ir parama, istorijas, šios iniciatyvos metu, paviešinsime „Paslaugų centras emigrantams“ elektroninėje svetainėje ir Facebook puslapyje. Pranešime apie šeimų materialinių daiktų ir individualios pagalbos poreikį.

Ypatingai kviečiame privačias įmones, kurios galėtų transportuoti daiktus ir paramą, jungtis prie iniciatyvos „Dovanoju šv. Kalėdas“.

Socialines įstaigas kviečiame megzti, kurti atvirukus ar gaminti apyrankes užsienyje gyvenančių šeimų vaikams.

Iniciatyvą tęsime iki 2023-12-31.

Ypatinga žinutė nuo paslaugų centro emigrantams

Kviečiame persiųsti šį laišką ar Facebook įrašą įstaigoms, įmonėms ar asmenims, norintiems ir galintiems prisidėti prie materialinės ir nematerialinės paramos nelaimės ištiktiems užsienyje gyvenantiems lietuviams.

Iniciatyvai pasibaigus, aktyviausiai prisidėjusiems bus įteiktos UAB „Paslaugų centro emigrantams“ padėkos ir atminimo dovanos.

Sveikinimai su šv. Kalėdomis!

Šiame besikeičiančiame pasaulyje yra tik du pastovūs dalykai: kasmet ateinančios šv. Kalėdos ir niekada nesibaigianti meilė! 

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurk ir dalinkis stebuklais!

Gražių žiemos švenčių linkėdami 

Tel. nr.: +(3706) 555-6693

El. paštas:  [email protected]

Tinklalapis: www.emigrantams.lt

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos