Kur ieškoti nekilnojamojo turto Portugalijoje, Madeiroje, Azoruose: pardavimas ir nuoma 2024

Kur ieškoti nekilnojamojo turto Portugalijoje, Madeiroje, Azoruose: pardavimas ir nuoma 2024 © Rentportugal 2024-05-03 15:59

Neretam turistui, pasirinkusiam kelionės kryptį į Portugaliją, kyla klausimų, kur ieškoti Nekilnojamojo turto, darbo ar kitų nuomos skelbimų Portugalijoje. Pateikiame sąrašą Portugalijos NT skelbimų tinklalapių ir portalų. 

Idealista – vienas populiariausių nekilnojamojo turto portalų Portugalijoje, siūlantis platų parduodamų ir nuomojamų objektų pasirinkimą.

Casa Sapo – tai seniausias Portugalijos nekilnojamojo turto portalas, siūlantis platų nekilnojamojo turto pasirinkimą visoje šalyje. 

Century 21 – kaip pasaulinio nekilnojamojo turto prekės ženklo dalis, jų portugališka svetainė siūlo platų nekilnojamojo turto sąrašą ir vertingas rinkos įžvalgas.

RE/MAX – kitas pasauliniu mastu pripažintas prekės ženklas RE/MAX turi tvirtą poziciją Portugalijoje ir teikia didelę nekilnojamojo turto duomenų bazę.

Imovirtual – žinoma dėl patogios sąsajos, ši svetainė siūlo įvairius nekilnojamojo turto variantus, įskaitant gyvenamąją, komercinę ir atostogų nuomą.

ERA – ERA yra gerai žinoma nekilnojamojo turto agentūra Portugalijoje, turinti patikimą internetinį nekilnojamojo turto pirkimo ir nuomos portalą.

RentPortugal.com - naujai įkurtas nekilnojamojo turto Portugalijoje pardavimo ir nuomos portalas.

Nekilnojamasis turtas (NT) Portugalijoje mokesčiai, patarimai čia.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos