Lietuvių širdis virpins jausmingos Editos Piaf dainų interpretacijos

Lietuvių širdis virpins jausmingos Editos Piaf dainų interpretacijos © freephotos.cc 2019-02-25 21:21

Jau kovo 6 d. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje susirinkę melomanai turės galimybę pasiklausyti Editos Piaf dainų interpretacijų, atliekamų garsios portugalų fado atlikėjos Viviane. Dainininkė, kitaip dar vadinama charizmatiškiausiu Portugalijos balsu, vadovaujasi paprastu principu, jog kuriant svarbiausia  “nereikia bijoti apnuoginti sielos ir jausmų”. Tą patį Viviane pataria ir lietuviams, kurie vis bando pagauti sėkmę ir užkariauti “Eurovizijos” sceną. 

Viviane, koncertuodama aplankė išties nemažai pasaulio šalių, o visai neseniai grįžo iš Kenijos. Kelionėse atlikėja mėgsta atrasti naujų potyrių, pažinti skirtingas šalis, tai suteikia jai laimės. Taip pat prisipažįsta, kad pirmąkart koncertuoti į Lietuvą atvykusi, ji beveik nieko apie šalį nežinojo ir tai tapo fantastiškas atradimas – ją sužavėjo ne tik organizuoti, tvarkingi, svetingi žmonės, kurie, beje, labai imlūs muzikai, bet ir lietuviškas oras. Lietuviška žiema su gausybe sniego Viviane tiesiog pakerėjo. 

Pati dainininkė savo muziką vadina  „Viduržemio jūros fado“, nes tai žanras, susipynęs iš fado, tango, prancūzų šansonų, džiazo, bosanovos. O pernai išleidusi savaip interpretuojamų vien Editos Piaf dainų albumą, taip pat pradėjo turnė pavadinimu „Viviane dainuoja Piaf“, kurį tęsia ir šiemet. 

Raudondvaryje publika išgirs E. Piaf dainas, kurios, pasak Viviane ją įkvepia ir “yra tarsi maži pasakojimai apie meilę, aistrą, skausmą, viltį” ir visa tai ji bandys atskleisti scenoje savaip interpretuodama, jausdama, iš pat širdies gelmių. Kartu daininkei pritars João Gentil (akordeonas), Tó Viegas (akustinė gitara), João Vitorino (elektrinė gitara), Filipe Valentim (klavišiniai) ir Bruno Vítor (kontrabosas). 

Salvadoro Sobralio dainai užkariavus „Euroviziją”, Portugalija jau žino laimės skonį, tačiau kaip teigia Viviane, tai nebuvo tipiška daina, atitinkanti visus eurovizinius standartus, o sėkmę nulėmė nuoširdumas, jausmai. To paties ji linki ir lietuviams, siekiantiems pergalės „Eurovizijoje“, kadangi tai yra esminiai elementai, kuriems “žmonių širdys nelieka abejingos”.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos