Lietuvos kultūros tarybos „Globalios Lietuvos“ idėjos sklaidos konkursas

Lietuvos kultūros tarybos „Globalios Lietuvos“ idėjos sklaidos konkursas © Globali Lietuva 2021-11-19 00:26

Lietuvos kultūros taryba paskelbė „Globalios Lietuvos“ idėjos sklaidos finansavimo konkursą, kuriuo skatinamos bendros Lietuvos ir užsienio lietuvių kūrėjų kultūros iniciatyvos.

Kultūros ir meno organizacijų ir užsienio valstybėse registruotų ir veikiančių užsienio lietuvių organizacijų paraiškos priimamos iki gruodžio 10 d. 23:59  val. (Lietuvos laiku).

Šiai programai paraiškas gali teikti Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir Europos ekonominės erdvės valstybėse veikiančios organizacijos ir užsienio valstybėse registruotos ir veikiančios užsienio lietuvių organizacijos (užsienio lietuvių organizacija suprantama kaip užsienio valstybėje veikianti nevyriausybinė organizacija, tam tikrų, visuomenei naudingų, interesų pagrindu vienijanti grupę toje valstybėje gyvenančių lietuvių).

Vertinant paraiškas prioritetas bus teikiamas projektams, kuriuos inicijuoja ir (arba) įgyvendina užsienyje gyvenantys lietuviai ir projektams, kurie per kultūros veiklas prisideda prie programos „Globali Lietuva“ tikslų įgyvendinimo: lietuvybės išsaugojimo ir (arba) Lietuvos gerovės kūrimo per diasporos kultūros ir meno profesionalų dalijimąsi žiniomis, patirtimi ir socialiniais ryšiais. Veiklų įgyvendinimui 2022 m. numatyta iš viso paskirstyti 150 tūkst. eurų.

Paraiškos finansavimo programai „Globalios Lietuvos“ idėjos kultūros srityje sklaida priimamos tik elektroniniu būdu. Paraiškos formą reiktų užpildyti vienu kartu, nes sistema užpildyto turinio neišsaugo, kol paraiška nėra pateikta. Todėl rekomenduojama iš anksto pasirengti paraiškos turinį atskirame dokumente pagal paraiškos pavyzdinę formą ir pildant paraiškos formą interneto svetainėje perkelti šį turinį į formą.

Daugiau informacijos, paraiškos formos pildymas elektroniniu būdų ir pavyzdinė forma: https://www.ltkt.lt/?psl=projektu-finansavimas&do=konkursai&step=view&id=640.

Kilus klausimams kreipkitės į programos „Globalios Lietuvos“ idėjos sklaida kuratorę:

Aneta Kairis

Vyriausioji specialistė

tel. +370 615 92 034

paštas: [email protected]

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos