Nauji apribojimai Portugalijoje - lengvesnės taisyklės tik pavasarį

Nauji apribojimai Portugalijoje - lengvesnės taisyklės tik pavasarį © Pexels.com 2021-12-03 20:50

Šią savaitė įsigaliojo nauji, sugriežtinti reikalavimai atvykstantiems į šalį, o taip pat ir keisis ir gyvenimas šalies viduje. Nors, Portugalija yra pirmaujanti Europoje pagal vakcinaciją nuo COVID-19, tačiau viruso mutacija Omicron neramina vyriausybę, kuri nutarė imtis veiksmų ir ribojimų.

10 milijonų gyventoju turinti valstybė sėkmingai pasiekė net 87% vakcinuotų žmonių savo šalyje. Visgi, net tokie rodmenys neleidžia atsipalaiduoti, nes visos kitų šalių ir PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacijos) pagyros gali nueiti perniek. 

Visą rudens laikotarpį turistus traukusi Portugalija dėl savo vis dar šilto klimato, draugiškų žmonių ir žinoma lengvų apribojimų, kai kaukę reikia dėvėti tik uždarose patalpose. Tiesa, toks laikotarpis jau pasibaigė ir žiemą valstybė pasitiko apribojimais. 

Nuo gruodžio 1 d. net ir paskiepyti atvykėliai turės pasidaryti PGR arba greitajį antigenų testą dar prieš kelionę ir jį pateikti. Visoje šalyje Europos skiepų pasas yra privalomas, o be jo apsistoti viešbutyje, apsilankyti restorane ar kitur taps neįmanoma. 

Tokios taisyklės turėtų galioti iki kovo 20 dienos. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos