Naujų metų šventimas Portugalijoje - 11 patarimų kaip tai daryti

Naujų metų šventimas Portugalijoje - 11 patarimų kaip tai daryti © pexels 2021-12-02 20:34

Žiemos šventinis laikotarpis Portugalijoje gali atrodyti kaip triukšmingų studentų vakarėlis, tačiau neverta apsigauti, nes ši šalis tikrai turi netikėtų papročių. Iš esmės Kalėdų periodas šioje valstybėje yra šeimos šventė, tačiau naujieji metai yra skirti draugams ir prietarams. 

Daugelis miestų kaip įprasti naujųjų naktį šaudo saliutus, rengia koncertus, o restoranai ir barai rengia vakarėlius. Tiesa, atvykėliai, gali pasijusti kiek keistai išvydę vietinius elgiantis gal kiek keistokai. 

 1. Mušant vidurnakčiui savo dūžius ir pasitinkant naujuosius metus jūs privalote suvalgyti 12 razinų, už kiekvieną mėnesį, laikrodžio dūžį, o tuo pačiu su kiekviena razina galvoti po norą.
 2. Kol valgote savo razinas, nepamirškite, kad jums reikia būti aukščiau žemės, o kuo aukščiau tuo geriau, taip pat nepamirškite turėti su savimi pinigų rankoje arba kišenėje. 
 3. Būtinai sakykite tostus su šampanu arba portugališku espumante ir jokiu būdu nekryžiuokite ranku tuo metu, kitaip kiti metai nebus sėkmingi. 
 4. Raskite kažką seno, sulūžusio kaip sena vaza ir išmeskite tai pro langą, taip atsikratysite nesėkmių ir visko kas jūsų gyvenime nesiklosto sėkmingai.
 5. Esate šalia lango? Būtinai triukšmaukite, o šiuo būdu nuvysitę šalin blogus dalykus. 
 6. Portugalai yra labai svetingi ir draugiški, tad nenustebkite jei sulauksite ne vieno bučinio į skruostą, o taip pat gali ir patys atsilyginti tuo pačiu.
 7. Pirmasis naujų metų pokštas - "Aš tavęs nemačiau nuo praeitų metų", jis labai populiarus šalyje ir jį išgirsite ne kartą. 
 8. Apatinių spalva šį vakarą taip pat labai svarbi - Mėlyna (visi sėkmingi ir geri dalykai), Raudona (meilė), Geltona (auksas, pinigai), Balta (taip pat visi teigiami dalykai). 
 9. Nelikite skolingi, nes tikėtina, kad kiti skolas sugrąžins prieš naujuosius metus, nes juos reikia pradėti švariai ir be skolų.
 10. Sausio pirmąją būtinai dėvėkite kažką mėlyno, tačiau nepamirškite, kad rengtis reikia nuo rūbų, kurie kyla į viršų kaip kojinės ar kelnės, taip viskas jums klostysis sėkmingai. 
 11. Žinoma, sausio 1-osios rytą galima pradėti nuo maudynių jūroje.
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos