Pasaulio kelionių apdovanojimuose Portugalija tituluota Europos lydere

Pasaulio kelionių apdovanojimuose Portugalija tituluota Europos lydere © Pexels 2020-11-07 14:42

Ketvirtus metus iš eilės Portugalija užsitikrino „Europos lyderės“ titulą 2020 metais rengtuose Pasaulio kelionių apdovanojimuose, kurie pirmą kartą istorijoje vyko virtualiai dėl pasaulį sustabdžiusios COVID-19 pandemijos. 

Portugalija laimėjo daugiau nei 20 individualių apdovanojimų, tarp jų „Portas - dažniausiai turistų pasirenkama atostogų vieta“ ir „Lisabona - Europoje pirmaujanti kruizinių kelionių vieta“.

Šią Pietų Europos šalį kasmet aplanko iki 12 milijonų užsienio svečių. Tai - išskirtinių Atlanto vandenyno salų (tokių kaip Madeira, kuri buvo tituluota „Lankomiausia Europos sala“ ar Porto Santo), nuostabių paplūdimių, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų objektų ir unikalios tradicinės virtuvės lopšys. Portugalija iš viso iškovojo 23 apdovanojimus kelionių ir turizmo srityje.

Šiuo metu Portugalija taiko kelionių apribojimus dėl COVID-19 plitimui stabdyti įvestų priemonių. Tai apima  reikalavimą riboti socialinius kontaktus, dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas ir privalomai atlikti testą atvykus į šalį. 

Laimei, „Pastel de Nata“ - nacionalinio skanėsto, kuris, tiesą sakant, taip pat nusipelno apdovanojimo - gamyba tęsiama nepaisant neįprastų aplinkybių. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos