Pedagogų delegacija iš Lietuvos sėmėsi gerosios patirties Erasmus+ projekte Portugalijoje

Pedagogų delegacija iš Lietuvos sėmėsi gerosios patirties Erasmus+ projekte Portugalijoje © freephotos.cc 2019-05-16 22:47

2019 m. balandžio 28 d. – gegužės 5 d. Portugalijoje (Lisabonoje) vyko ES remiamamas „Erasmus +“ KA1 projektas „SĖKMINGAI, VEIKSMINGAI, KOKYBIŠKAI“ Nr. 2018-1-LT01-KA101-046799. Projekto metu buvo organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai „Special needs the chalenge of inclusion“, kuriuose dalyvavo Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos darbuotojai: direktorius, socialinis pedagogas, specialusis pedagogas bei psichologas. 

Projekto metu pedagogai  ne tik gilinosi į tarptautinio švietimo turinį, Portugalijos švietimo sistemą, lankantis vietos darželiuose bei mokyklose, bet ir turėjo progą pasisemti profesinio tobulėjimo, kelti tarpkultūrinio bendradarbiavimo kompetencijas. Kadangi projekto dalyviai buvo iš Prancūzijos, Ispanijos, Suomijos, Lenkijos, taip pat buvo galimybė patobulinti bendravimo užsienio kalba įgūdžius. 

Išvykos metu taip pat buvo siekiama pažinti ir Portugalijos kultūrą, tad buvo lankomi Lisabonos garsiausi objektai. Specialistų įgytos žinios ir nauja patirtis neabejotinai suteiks įkvėpimo ir naujų idėjų tiek pamokų metu, tiek ir užklasinėje veikloje. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos