Pirmą kartą per devynis mėnesius Portugalijoje neregistruota nė viena mirtis nuo COVID-19

Pirmą kartą per devynis mėnesius Portugalijoje neregistruota nė viena mirtis nuo COVID-19  © Pexels.com 2021-04-27 17:03

Šią savaitę Lisabonoje vykusioje spaudos konferencijoje sveikatos tarnybos atstovai pranešė, kad pirmadienį Portugalijoje pirmą kartą per beveik devynis mėnesius neregistruota nė viena mirtis nuo COVID-19. Paskutinį kartą tokia statistika ši šalis galėjo pasidžiaugti 2020 metų rugpjūčio 2-ąją. 

Portugalija nusiteikusi optimistiškai - manoma, kad kolektyvinis imunitetas šalyje bus pasiektas anksčiau nei tikėtasi. Minėtoje spaudos konferencijoje vienas valdžios atstovų teigė, kad yra požymių, jog tai pavyks pasiekti vasaros pradžioje, o ne pabaigoje, kaip buvo teigiama anksčiau. 

Dar sausį Portugalijoje, vertinant pagal gyventojų skaičių, šalyje fiksuoti didžiausi COVID-19 infekcijos skaičiai pasaulyje. Tuo metu Portugalijos sveikatos sistema buvo ties griūties riba, tačiau suvaldyti krizinę situaciją padėjo įvestas griežtas karantinas. Tarptautiniais duomenimis, per 14 dienų 100 000 gyventojų tenkantis naujų atvejų skaičius čia dabar siekia tik 75,05, sausį šis rodiklis Portugalijoje dar buvo per 1 600.


Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos