Portugalija nusprendė, kas atstovaus šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse

Portugalija nusprendė, kas atstovaus šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse © freephotos.cc 2019-03-03 23:01

Portugalija išsirinko savo favoritą, atstovausiantį šaliai artėjančiame 64 – ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse kuris šiemet vyks Izraelyje.  

Iš viso atrankoje dėl galimybės atstovauti Portugalijai viename žymiausių dainų konkursų Europoje varžėsi 16 atlikėjų, tačiau po dviejų pusfinalių buvo atrinkti 8 geriausiai pasirodę dalyviai, kurie pateko į didįjį finalą. Renginį vedė Vasco Pelmeirim, žiūrovus taip pat džiugino Vânia Fernandes, kuri prieš 11 metų taip pat yra atstovavusi Portugalijai „Eurovizijos“ dainų konkurse.  

„Festival da cancao 2019“ finale triumfavo Conan Osíris su kūriniu „Telemóveis“. Susumavus komisijos ir televizijos žiūrovų balsus, atlikėjas Conan buvo užtikrintas lyderis. Jo pasirodymas sužavėjo ne tik komisijos narius, bet ir daugumą portugalų, – iš aštuonių regioninių žiuri grupių net septynios savo favoritu išrinko ir daugiausiai balų skyrė būtent Conan. 

Finale su savo kūrybos daina „Telemóveis“ triumfavęs atlikėjas – ne naujokas muzikinėje padangėje. Vyras ne tik dainuoja, bet ir kuria dainas. Pernai debiutavęs televizijoje, RTP laidoje „5 after midnight“, Conan dar labiau padidino savo gerbėjų gretas. Iki šiol jis yra išleidęs 2 albumus – „Música Normal“, dienos šviesą išvydusį 2016 metais bei „Adoro bolos“, išleistą 2018 metais.

Nors šalyje atlikėjas žinomas kaip Conan Osíris, tačiau tai yra jo sceninis slapyvardis. Tikrasis jo vardas – Tiago Miranda. 

Portugalijai praeitais metais atstovavusiai atlikėjai Cláudiai Pascoal užkariauti didžiosios „Eurovizijos“ scenos nepavyko – ji deja liko paskutinėje vietoje. Šiemet portugalai visas viltis deda į Conan Osíris ir tiki dainos „Telemóveis“ sėkme gegužės 14 dieną Tel Avive vyksiančiame pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos