Portugalijoje atidaromas kaimelis, kuriame apsistoti kvies skaitmeninius klajoklius

Portugalijoje atidaromas kaimelis, kuriame apsistoti kvies skaitmeninius klajoklius © Pexels.com 2021-01-21 22:39

Skaitmeninių klajoklių gyvenimo būdas – sparčiai populiarėjanti mūsų kasdienybės dalis. Darbo nevaržo geografinė vieta, todėl dirbti galima ir iš bet kurios pasaulio vietos. Tikėtina, kad po pandemijos tai susilauks dar daugiau populiarumo, nes daugelis žmonių buvo priversti išmokti dirbti nuotoliniu būdu.

Tokiems darbuotojams Portugalija, pirmoji Europoje, pasiūlys galimybę apsistoti specialiame kaimelyje – Madeiros saloje esančiame Ponta do Sol. Tai bendras Madeiros valdžios, „Startup Madeira“ ir skaitmeninio klajoklio Gonçalo Hallo bendras kūrinys. Nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms Ponta do Sol bus atvertas jau vasario pradžioje.

Ponta do Sol dabar turi apie 8,2 tūkst. gyventojų. Skaitmeniniams klajokliams bus siūloma nemokama darbo erdvė su stalu ir kėde, prisijungimas prie „Slack“ bendruomenės ir nemokamas internetas vietos kultūros centre nuo 8 iki 22 val. Ketinama ir rengti specialių renginių klajokliams. Rengiami ir specialūs pasiūlymai, susiję su nekilnojamojo turto, automobilių nuoma. Kaimelyje galės apsistoti 100 klajoklių, kurie turės įsipareigoti čia gyventi bent mėnesį.


Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos