Portugalijoje bus apmokestinamos siuntos iš trečiųjų šalių: ką reikia žinoti?

Portugalijoje bus apmokestinamos siuntos iš trečiųjų šalių: ką reikia žinoti? © Pexels.com 2021-06-08 19:22

Portugalijoje įsigalios naujos internetinės prekybos, susijusios su trečiosiomis šalimis, taisyklės. Tai lėmė Europos Komisijos (EK) sprendimas panaikinti importo PVM lengvatą mažavertėms siuntoms, kurių vertė neviršija 22 EUR, iš trečiųjų šalių.

Importo PVM lengvatos panaikinimas mažavertėms siuntoms reiškia, kad ne ES šalyje įsigyta ir paštu atsisiunčiama prekė, nepriklausomai nuo jos vertės ar įsigijimo datos, turės būti deklaruojama ir apmokestinama importo PVM. Nauja tvarka įsigalios nuo 2021 m. liepos 1 dienos.

Klientai ir toliau galės naudotis supaprastintu muitinės procesu pirkdami prekes iš trečiųjų šalių iki 150 eurų. Norėdami tai padaryti, klientai turėtų pasirinkti internetines parduotuves, kurios automatiškai apskaičiuoja trūkstama PVM dalį. 

Norėdama supaprastinti biurokratinį mechanizmą, Portugalija optimizavo tinklalapį, kuriame kiekvienas klientas lengvai galės sutvarkyti visi muitinės formalumus. Apsipirkimas trečiųjų šalių internetinėse svetainėse, tam naudojant CTT, kuriame pateikiami taikomi PVM ir muito mokesčiai, bus paprastesnis ir patogesnis. Tokiu būdu bus sumažinamas jums taikomo muito mokestis - nuo 2 eurų už atsiskaitymą elektroninėmis priemonėmis.

Daugiau informacijos rasite čia. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos