Portugalų futbolininkas B. Fernandesas pasirašė 97,5 mln. eurų sutartį su „Manchester United“ klubu

Portugalų futbolininkas B. Fernandesas pasirašė 97,5 mln. eurų sutartį su „Manchester United“ klubu © freephotos.cc 2019-05-16 19:35

Saugo pozicijoje jau du sezonus Portugalijos „Primeira“ futbolo lygoje žaidžiantis B. Fernandesas savo individualiais pasiekimais lenkia net ryškiausias Anglijos ekipų žvaigždes. Todėl kova dėl talentingo futbolininko užvirė ir tarp elitinių Anglijos čempionato komandų.

Ketvirtadienį buvo paskelbta, kad 24-erių metų futbolininkas pasirinko būtent „Manchester United“. Su šiuo klubu bus pasirašyta 6 metų trukmės, 97,5 mln. eurų sutartis. Sportininkas taps antruoju brangiausiu futbolininku istorijoje, kilusiu iš Portugalijos po C. Ronaldo, kuris anksčiau taip pat yra žaidęs „United“ komandoje. 

Per 2018-2019 m. sezoną Lisabonos „Sporting“ komandoje žaidžiantis Fernandesas iš ties stebino savo rezultatais– iš viso pelnė net 32 įvarčius ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Nors Fernandeso vedama „Sporting“ komanda pernai turnyro lentelėje užėmė tik trečią vietą, pats futbolininkas buvo išrinktas geriausiu „Primeira“ lygos žaidėju. Toks pat titulas jam yra numatomas ir šiais metais. 

Futbolo ekspertų teigimu, Bruno kaip atakuojantis saugas, daug dirbantis ir gynyboje bei pasižymintis labai tiksliais perdavimais, jau yra lyginamas su Londono „Chelsea“ klubo legenda Franku Lampardu, kuris, žaisdamas saugo pozicijoje, savo rezultatyviausiame sezone yra pelnęs 27 įvarčius. 

Profesionalo karjerą 2012-aisiais pradėjęs kuklioje Italijos „Novarra“ komandoje, B. Fernandesas vėliau jis atstovavo „Udinese“ ir Genujos „Sampdoria“ komandoms, o 2017-aisiais grįžo ir apsivilko į „Sporting“ – gimtosios Portugalijos klubo marškinėlius.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos