Tautų lygos pusfinalių startas neapsiėjo be incidentų – Portugalijos gatvėse kilo didžiulės Anglijos futbolo sirgalių inicijuotos riaušės

Tautų lygos pusfinalių startas neapsiėjo be incidentų – Portugalijos gatvėse kilo didžiulės Anglijos futbolo sirgalių inicijuotos riaušės © freephotos.cc 2019-06-06 19:28

Ketvirtadienį Portugalijoje startavę Tautų lygos pusfinaliai neapsiėjo be incidentų. 

Pirmajame mače susikovus portugalams ir šveicarams, po įnirtingos kovos pergalė buvo šeimininkų rankose, kurie vedami Cristiano Ronaldo, nugalėjo rezultatu  3:1.

Tačiau rungtynių metu, pirmąjį įvartį įmušus C.Ronaldo, Porto miesto gatvėse, netoli Aliados metro stoties esančioje aikštėje, prasidėjo didžiulės riaušės, inicijuotos Anglijos futbolo rinktinės sirgalių. Kovingai nusiteikę futbolo aistruoliai pradėjo mėtyti butelius į orą, o į tokius veiksmus žaibiškai sureagavo vietos policijos pareigūnai.

Deja, šis bandymas sutramdyti viešosios tvarkos pažeidėjus tik dar labiau įsiutino atvykusius Anglijos rinktinės sirgalius, kurių buvo apie 150. Susirėmimo metu, policininkams teko panaudoti gumines lazdas bei ašarines dujas, siekiant nuraminti įsisiautėjusius atvykėlius, kurių dauguma buvo neblaivūs ir agresyviai nusiteikę. 

Neramumus pavyko suvaldyti tik rungtynėms jau einant į pabaigą. Pranešama, kad trys asmenys buvo areštuoti, du sirgaliai smarkiai sužeisti – vienam iš jų sunkiai supjaustyta ranka, o kitas patyrė galvos sutrenkimą. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos